• Třídní schůzky

• Třídní schůzky proběhnou formou hovorových hodin v úterý 23. 4. 2024 od 15:00 hodin. Na schůzku se budete moci přihlásit v rezervačním systému od čtvrtka 18. 4. 2024 od 14:00 hodin.

• Sdělení rodičům žáků budoucích šestých ročníků ZŠ a MŠ Ostrovačice

• Vážení rodiče,

vzhledem k tomu, že se blíží konec školního roku, je žádoucí vyřešit přestup vašich dětí na druhý stupeň základní školy. Žádost o přestup do Základní školy a Mateřské školy Ostrovačice lze stáhnout na www.zsostrovacice.cz  (základní škola-žádosti). Prosíme o jeho vyplnění a předání co nejdříve některou z uvedených možností k rukám zástupkyně ředitelky Mgr.  Dany Šimerlové:

1. Předáním řediteli stávající školy,

2. do datové schránky školy (ID: 9fdmgcw),

3. e-mailem (info@zsostrovacice.cz) s uznávaným elektronickým podpisem (nelze jen poslat prostý email!),

4. poštou,

5. osobním podáním.

Pokud by bylo podání učiněno pomocí jiných technických prostředků (např. e-mailem bez uznávaného elektronického podpisu, telefaxem apod.), je nutné jej do 5 dnů ze strany zákonného zástupce potvrdit jedním z výše uvedených způsobů.

V Ostrovačicích 9. 4. 2024                                                                      vedení školy

Vytištěné žádosti o přestup dostali žáci 5. ročníku dne 9. 4. 2024. Zdeněk Kříž

• Dopravní výchova

• Teoretická část dopravní výchovy proběhne pro 4. a 5. ročník ve čtvrtek 11. 4. 2024 ve škole. Praktická a část proběhne 25. 4. 2024 v Rosicích (pouze 4. ročník) a závěrečná část 17. 5. 2024 opět v Rosicích (také pouze 4. ročník).

• Koncert

• Ve čtvrtek 4. 4. 2024 v 8:00 proběhne v naší škole Kytarový koncert. Vstupné je 80 Kč.